Hakkımızda

Genç ve dinamik bir kadroyla 2006 yılında faaliyete başlayan firmamız Animasyon, Organizasyon, Süsleme ve Reklamcılık alanlarında hizmet vermektedir. İzmir Organizasyon geçen süre içerisinde malzeme ve personel uyumuna önem vermiş, önemli referanslara sahip işlerin altından başarıyla çıkmıştır.

   Firmamız evinizde yapılan 5 kişilik doğum günü partisinden, 5000 kişilik şenliklere, küçük-büyük demeden aynı önem verilerek  "bizim için işin küçüğü büyüğü olmaz..."  çalışmamız, yaptığımız işi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız, bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir.

  İzmir Organizasyon teknolojiye önem verir ve bunu çalışma ortamına yansıtır. İletişim konusunda tarafımıza isterseniz Sms'le, Mail'e yada  telefon görüşmesiyle ulaşın tüm kayıtlar saklanır ve ana bilgisayarımızdan hangi tarihte hangi konuda görüşülmüş olduğu ihtiyaç duyulması halinde en kısa sürede bulunur.

  Firmamıza internetten kanalıyla ulaşan müşterilerimiz için kısa bir bilgilendirme yapalım; İzmir Organizasyon, İzmir Alsancak'ta faal ve hizmet üretmek için tüm yeterlilikleri bulunan kurumsal bir işletmedir. Web'de ev telefonlarını iş telefonu gibi gösteren adres olarak evlerini gösteren birçok sanal şirket olduğunu tarafınıza hatırlatır değerlendirmelerinizde dikkat etmenizi temenni ederiz...

İzmir Organizasyon Kalite Politikası

Sürekli gelişme felsefesi doğrultusunda yüksek standartlarda organizasyon hizmeti sunmak.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin memnuniyetini ve yaşam kalitesini en yüksek düzeye çıkarmak.

Ülkemizde sunulan organizasyon hizmetleri alanında lider ve yenilikçi olmak.

İzmir Organizasyon Farkları

 • Müşteri Memnuniyeti Ön Plandadır...
 • Çalışanlarımızın Hepsi Üniversite Öğrencisi yada Mezunudur...
 • Çalışanlarımız Yaptıkları İşte oldukça Tecrübelidirler...
 • 7/24 Bize Ulaşabilir Aklınızdaki Sorulara Cevap Alabilirsiniz...
 • Yaptığımız İşlerde Geleceğe Yatırım Yaparız...
 • Kalitemize Göre Fiyatlarımız Oldukça Ekonomiktir...
 • İzmir Organizasyon Alanında En İyisi Olmayı Hedefler & Rekabeti Sever.
 • İzmir Organizasyon Markadır.

7/24 Ulaşılabilirlik

   İzmir Organizasyon ulaşılabilir olmak için internet, telefon, faks, cep telefonu, msn, mail ve sms gibi iletişim yollarından hepsini profesyonelce ve bir arada kullanır ve bu iletişim kanalları tarafımıza 7/24 ulaşabilmenizi sağlar. Biz biliyoruz ki doğum günü organize eden müşterimizin bazıları o gece uykusuz kalır ya şu olursa ya bu olursa seklinde sorular içinde stresten boğulurlar İzmir Organizasyon'la rahatça 7/24 iletişime geçebilirler ve almış oldukları hizmetle ilgili olsun olmasın yardım alabilirler, streslerini azaltabilirsek ne mutlu bizlere...

 %100 Memnuniyet Garantisi

   İzmir Organizasyon %100 memnuniyet garantisiyle müşterilerine hizmet sağlar. Organizasyon sektöründe böyle bir sistemin mümkün olması zor gibi görünse de İzmir Organizasyon birçok hizmeti kendi ekibi ve ekipmanıyla sağlar hal böyle olunca da bu garanti tarafımızdan sağlanır.

Markalarımız

 • İzmir Organizasyon
 • Organizasyon İzmir
 • İzmir Ajans
 • e-palyaço

   Yukarıda saymış olduğumuz bu dört marka ve bunlara ait web siteleri Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli veya tescil aşamasında olup Uğur Candan yönetiminde İşletilmektedir.

"Ya İlk Ya En" Prensibi

İlk bakışya yabancı bir terim gibi algılansa da bizim için olağan bir terimdir. İzmir Organizasyon ve Kadrosu sektöründe ilkleri hedefler yada hizmet verdiği alanda eniyisi olmak için çaba gösterir. Biz kendi aramızda "ya yaptığımız işlerle ilk olmalıyız yada başka firmaların da olduğu bir alanda hizmet veriyorsak en iyisi & en büyüğü olmalıyız..." şeklinde açıklıyoruz.

 

Web Siteleri ve Marka Koruma Faaliyetleri

   Firmamıza ait web siteleri ulaşılabilir olmaları için google arama motorunda yapılan aramalarda en üst sıralarda çıkması amacıyla optimize edilmiş ve buna göre özgünce tasarlanmıştır. Web sitemizde bulunan fotoğrafların neredeyse tamamı tarafımızdan çekilmiş ve tarafımızdan organize edilen işlere aittir. Ne yazık ki bazı aciz meslektaşlarımız sitemizden neredeyse bire bir alıntılar yapıyor hatta fotoğraflarımızı kullanıyorlar. Kimileri abartıp site başlıklarına İzmir Organizasyon, Organizasyon İzmir kelimelerini birebir kullanıyorlar. Bu kişi veya kişilere Haziran/2009 tarihine kadar ses çıkartmasak ta müşterilerimizden gelen tepkiler ve bazı karşılaştığımız olaylar neticesinde önce uyarı arkasından değişiklik olmazsa da yasal işlem başlatılacağını üzülerek belirtiyoruz.

Umarız bu konuda herkez hak ettiği yerde olur...

 
İzmir Organizasyon Hızlı Menü
İzmir Organizasyon Ana Sayfa - İzmir Organizasyon Fotoğrafları - İzmir Organizasyon Logo & İş Formları - İzmir Organizasyon Kurumsal Bilgileri - Palyaço Animasyonları - Kostümlü Karakterler - Sosis Balon - Şişme Oyun Parkurları - Sihirbaz & İlizyonist Gösterileri - Jonglör & Cambaz Gösterileri - Tahta Bacaklı Adam - Ateşbaz Ateş Yutan Adam - Şişme Palyaço & Kostümler - Animasyonlu Yiyecekler - Şerbetçi & Limonatacı - Dans Showları - Bisiklet Showları - Çocuk Tiyatrosu - Kum Boyama - Hacivat Karagöz - Düğün & Sünnet Animasyonları - Taht Gösterisi - Karaoke Partileri - Açılış Organizasyonu - Düğün Sünnet Organizasyonu - Davet Organizasyonu - Doğum Günü Partisi Organizasyonu - Motivasyon Etkinlikleri - Şirket Pikniği - Yılbaşı Partileri - Alışveriş Merkezi Etkinliği - Şenlik & Festival Organizasyonları - Müzik Organizasyonları - Ses Sistemi Kiralama - Ramazan Eğlenceleri - Ürün Lansmanları - Balon Süsleme - Bayrak & Flama Süsleme - Kumaş Süsleme - Doğum Odası Süslemeleri - Sünnet Odası Süslemeleri - Web Tasarımı - Grafik Tasarımı - Host & Hostes Temini - İlan Dağıtımı - Multimedya Çalışmaları - Evrak Tasarımı & Üretimi - Fuar Ek Hizmetleri - Kurumsal Kimlik Üretimi - Havai Fişek Gösterisi - Yer Volkanı Gösterileri - Konfeti Atımları - Işık Şelaleri - Işıklı Balon - Sis & Renkli Duman - Bize Ulaşın - Sınırları Aştık - Referanslarımız